
Lb Моноблок Неттоп Fujitsu Q957 s1151 (G4560/ DDR4 8GB/SSD 128GB M.2/ HD 630); Монітор 21.5" 2E A2222B
10 859 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 6 13688-89262
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Выбирая наш товар:
Ми дбайливо та ретельно підходимо до комплектування наших пропозицій і завжди критично ставимося до якості фінального продукту. Це означає, що будь-яка наша пропозиція, яку ви вибираєте, проходить ретельну перевірку, тестування, обслуговування та підготовку, дбайливими руками наших сервісних фахівців. Ми впевнені, що саме цей підхід є запорукою ваших найкращих вражень від отриманого пристрою.
Зверніть увагу! Комбінація нових і відновлених елементів комплекту: новий монітор + б/у ПК.

Характеристики
| Мультимедіа | |
|---|---|
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість потоків процесора | 4 |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Країна виробник | Китай |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 610 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 21.5 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | VA |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вхід, Ethernet, VGA (D-sub), DVI, Мікрофонний вхід, DisplayPort, USB |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 1066 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | G4560T |
| Об'єм кешу L2 | 256 кб |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 2.8 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | NVMe SSD M.2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час відгуку, мс | 6.5 |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн. цвето |
| Комплектація | Міні ПК Fujitsu Esprimo Q957, Монітор 2E A2222B, Блок живлення, Кабель DP/HDMI |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Виробник | Fujitsu/E2 |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Роз'єми монітора | HDMI 1.4 (1 шт.), VGA (1 шт.), аудіовихід 3.5 мм |
| Регулювання кута нахилу, град | 15 |
| Тип блока живлення | Зовнішній |
| Тип блока живлення ПК | Вбудований |
| Тип призначення | Lb Моноблок Неттоп Fujitsu Q957 s1151 (G4560/ DDR4 8GB/SSD 128GB M.2/ HD 630); Монітор 21.5" 2E A2222B |
| Кут огляду монітора, град | 178 |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість, cd/m2 | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 859 ₴







