-20%

Lb Гумові грипси/ Велосипедні ручки West Biking 0804004 Black + Blue
165 ₴
132 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 1 6066-41220
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гумові грипси West Biking — найкраще зчеплення з кермом
Грипси забезпечують зручне захоплення керма руками та запобігають їхньому зісковзуванню. Анатомічні моделі дають змогу зняти втому та забезпечують зручніше положення долоні. Крім цього, грипси можуть поліпшити зовнішній вигляд байка.
Ручки West Biking виготовлені в класичній циліндричній формі з гуми чорного кольору, тому за дизайном підійдуть до будь-якого велосипеда. Кільця-затискачі, що входять до комплекту, виготовлені з міцного та стійкого до корозії алюмінієвого сплаву.
Рекомендації щодо встановлення та експлуатації
Зовнішній діаметр керма має відповідати внутрішньому діаметру грипс. Ручки з кільцями-затискачами підходять тільки для сталевих керм. Вставляйте заглушки, щоб уникнути засмічення труб. Підбирайте грипси відповідної довжини, щоб вони не впиралися в "монетки" і не заважали їхній роботі.
Установлення, зазвичай, не викликає труднощів — знімаєте старий виріб і одягаєте новий. Іноді потрібно докласти трохи зусиль, позаяк ручки з заводу дуже щільно натягуються. Не затискайте сильно затискачі, щоб не пошкодити виріб і кермо.
Грипси забезпечують зручне захоплення керма руками та запобігають їхньому зісковзуванню. Анатомічні моделі дають змогу зняти втому та забезпечують зручніше положення долоні. Крім цього, грипси можуть поліпшити зовнішній вигляд байка.
Ручки West Biking виготовлені в класичній циліндричній формі з гуми чорного кольору, тому за дизайном підійдуть до будь-якого велосипеда. Кільця-затискачі, що входять до комплекту, виготовлені з міцного та стійкого до корозії алюмінієвого сплаву.
Рекомендації щодо встановлення та експлуатації
Зовнішній діаметр керма має відповідати внутрішньому діаметру грипс. Ручки з кільцями-затискачами підходять тільки для сталевих керм. Вставляйте заглушки, щоб уникнути засмічення труб. Підбирайте грипси відповідної довжини, щоб вони не впиралися в "монетки" і не заважали їхній роботі.
Установлення, зазвичай, не викликає труднощів — знімаєте старий виріб і одягаєте новий. Іноді потрібно докласти трохи зусиль, позаяк ручки з заводу дуже щільно натягуються. Не затискайте сильно затискачі, щоб не пошкодити виріб і кермо.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | West biking |
| Вага | 173 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Продаються парою, Гумове покриття |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Блакитний |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Кріплення | Гвинтами |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина | 12.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Lb Гумові грипси/ Велосипедні ручки West Biking 0804004 Black + Blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴



