-29%

Lb Миша мишка комп'ютерна Zelotes Т-10
333 ₴
238 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 1330-2670
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ZELOTES Т-10 супермиша з безліччю функцій.
ZELOTES Т-10 суперкрута миша, яка має безліч функцій. Це:
- швидка функція великого пальця
— прискорене перемотування вперед або назад під час перегляду вебсторінки, переміщення папки або назад у тому ж вікні.
- швидкість DPI третього передавання
— професійний геймер DPI-дизайн, 7200DPI.
- функція зберігання пам'яті
Т-10 з крутою підсвіткою.
Т-10 має чудовий дизайн, а також яскраву підсвітку, яка має дуже красивий вигляд у темряві.
Неймовірний дизайн.
ZELOTES має приголомшливий дизайн, а також бездротове передавання даних в 1 Мбіт/с. Миша використовує радіохвилі 2,4 ГГц для передавання даних. Великий вибір Ви можете подивитися в нашому інтернет-магазині. Подивитися тут

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelotes |
| Вага | 100 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 82 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 2 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Призначення | для настільних ПК |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 7200 |
| Тип бездротового зв'язку | Немає |
| Тип призначення | Миша мишка комп'ютерна Zelotes Т-10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴







