
Lb Миша мишка бездротова WL iMICE E-1800 Black 1600 dpi 2.4 ГГц для ноутбуків 4 кнопки комп'ютерна
324 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 3235-9356

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Бездротова комп'ютерна миша — максимум простору та свободи
Потужний бездротовий засіб для керування комп'ютером iMice 1800. Мишка мініатюрна правобічна з приймачем та інтерфейсом USB. Можна брати з дому на роботу, як більш звичне "збройство праці".
Частота бездротового з'єднання 2.4 ГГц. Відстань досягнення сигналу становить до 10 метрів. Має універсальну сумісність і працює з абсолютною більшістю популярних ОС.
Курсор керується з підвищеною чутливістю і плавністю. Відбувається плавне керування курсором за допомогою невидимого механізму стеження високої роздільної здатності: 800/1200/1600 DPI.
Просто та надійно з ігровою мишею
Кількість кнопок — 4;
Живлення — 2 батарейки або акумулятори ААА (немає в наборі);
До комплекту входить USB-приймач.
Купіть у нас у магазині
Телефонуйте та придбайте бездротову комп'ютерну мишу iMice 1800 в інтернет-магазині за доступною ціною. Нехай робота та дозвілля за ПК приносить вам не втому, а радість.
Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
До Ваших послуг LevelBox


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantech |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Харчування | 2 батарейки ААА |
| Тип призначення | Миша мишка бездротова WL iMICE E-1800 Black 1600 dpi, 2.4 ГГц для ноутбуків 4 кнопки комп'ютерна |
| Частота, Ггц | 2.4 |
- Ціна: 324 ₴








