Годинник від BIDEN — стильний чоловічий аксесуар
Годинник — це незамінний атрибут успішного, впевненого в собі чоловіка. Biden B0162 — це стильний аксесуар, виготовлений способом змішування сучасного та класичного дизайну. Оригінальний дизайн органічно поєднується з будь-яким гардеробом: спортивний, діловий, повсякденний, святковий одяг. Кварцовий механізм гарантує високу точність ходу з мінімальним відсотком похибки та спрощує процес експлуатації, оскільки такому пристрою не потрібний щоденний підзавод для роботи.
Корпус виготовлений з ударостійкої неіржавкої сталі, яка легко переносить великі механічні навантаження. Матеріал не деформується, якісно захищає внутрішні робочі механізми від негативного впливу зовнішніх чинників.
Каучуковий ремінець вирізняється високою зносостійкістю, довговічністю й не викликає дискомфорту під час контакту зі шкірою. Браслет тактильно приємний, не викликає алергічних реакцій, не зношується навіть через рік експлуатації.
Мінеральне скло, яке захищає крихкий механізм циферблата, вирізняється високою прозорістю і стійкістю до появи подряпин. Будь-які незначні дефекти легко видаляються за допомогою полірування.
До основних переваг чоловічого годинника BIDEN B0162 можна віднести:
практичність;
універсальність;
невелика вага;
точність;
Аксесуар простий в експлуатації й не вимогливий у догляді. Наручний годинник BIDEN B0162 — це стильна модель, яка допомагає завжди бути в курсі поточного часу та просто доповнює ваш неповторний стиль.
Годинник — це незамінний атрибут успішного, впевненого в собі чоловіка. Biden B0162 — це стильний аксесуар, виготовлений способом змішування сучасного та класичного дизайну. Оригінальний дизайн органічно поєднується з будь-яким гардеробом: спортивний, діловий, повсякденний, святковий одяг. Кварцовий механізм гарантує високу точність ходу з мінімальним відсотком похибки та спрощує процес експлуатації, оскільки такому пристрою не потрібний щоденний підзавод для роботи.
Корпус виготовлений з ударостійкої неіржавкої сталі, яка легко переносить великі механічні навантаження. Матеріал не деформується, якісно захищає внутрішні робочі механізми від негативного впливу зовнішніх чинників.
Каучуковий ремінець вирізняється високою зносостійкістю, довговічністю й не викликає дискомфорту під час контакту зі шкірою. Браслет тактильно приємний, не викликає алергічних реакцій, не зношується навіть через рік експлуатації.
Мінеральне скло, яке захищає крихкий механізм циферблата, вирізняється високою прозорістю і стійкістю до появи подряпин. Будь-які незначні дефекти легко видаляються за допомогою полірування.
До основних переваг чоловічого годинника BIDEN B0162 можна віднести:
практичність;
універсальність;
невелика вага;
точність;
Аксесуар простий в експлуатації й не вимогливий у догляді. Наручний годинник BIDEN B0162 — це стильна модель, яка допомагає завжди бути в курсі поточного часу та просто доповнює ваш неповторний стиль.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр | 42 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Виробник | BIDEN |
| Тип призначення | Годинник чоловічий стильний BIDEN B0162 Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563 ₴





