
Lb Органайзер А781-01 Pink на 5 комірок для білизни та шкарпеток 26,5*9*6,5см
160 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 6628-22326

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Універсальний органайзер Lesko — оптимальний варіант для зберігання білизни та інших речей
Кожен із усіх сил намагається зробити будинок комфортнішим і ергономічнішим. Важливо, щоб кожна дрібниця мала власне місце. Раціонально використовувати житловий простір допоможе універсальний органайзер від Lesko.
Конструкція з п'ятьма місткими секціями дасть змогу розподілити предмети по комірках, щоб власник такого пристосування завжди знав, що й де є. Виріб виготовлений із високоміцного поліпропілену, стійкого до механічних впливів і агресивних засобів для чищення. Lesko A781-01 простий у використанні та догляді, тому довго зберігає показний вигляд.
Завдяки компактним розмірам підставка легко вміститься у висувний ящик комода або шафи. Об'єднавши кілька подібних конструкцій разом, можна створити зручне сховище для розміщення шкарпеток, спідньої білизни, маленьких рушників, носових хусток, краваток та інших дрібних предметів гардероба.
Гідне місце органайзер A781-01 займе на відкритій поличці, меблів у ванній кімнаті, тумбочці тощо. У такому разі він може послугувати чудовим дизайнерським рішенням, призначеним для зберігання косметичних засобів, канцелярського приладдя тощо.
Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
До Ваших послуг LevelBox


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Висота | 6.5 см |
| Довжина | 26.5 см |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Для нижньої білизни |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |
| Стан | Нове |
| Тип призначення | Органайзер А781-01 Pink на 5 клітинок для білизни і шкарпеток 26,5*9*6,5 см |
- Ціна: 160 ₴





