
Lb Зовнішній акумулятор Solar 20000 mAh захищений корпус Led ліхтарик для заряджання смартфона планшета
526 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 2378-6523

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Зовнішня батарея 12000 мА·год Solar чорний сонячна
Мобільні ґаджети, широко поширені зараз у побуті, мають особливість функціонально рости згодом і покращувати свої характеристики. А це вимагає додаткових витрат електроенергії, що не встигають за флагманами прогресу акумуляторів, вбудованих у них. Щоб заповнити цей недолік — були придумані зовнішні акумулятори.
Powr bank універсальний похідний для мобільних пристроїв
У вас така робота, що необхідно бути постійно на зв'язку, розетка, як джерело струму для поповнення заряду не завжди доступна, так і скільки причин може бути, щоб придбати power bank Solar місткістю цілих 12000 мА·год. Він може стати в пригоді для таких пристроїв:
- Гарнітури з навушниками мобільні;
- Нетбуки, ноутбуки;
- Планшети комп'ютерні, ігрові консолі;
- Телефоны и смартфоны;
- Апаратура відео;
- МР3 плеєри, аудіотехніка;
- Електронні книги;
Акумулятор зовнішній з ліхтариком та індикатором
Що являє собою акумулятор Solar 12000 mAh.
- Сучасну літієву батарею на 12000 мА·год;
- Батарею сонячну для заряджання від джерел світла, а переважно від Сонця;
- Два гнізда USB 2.0 для заряджання відразу двох ґаджетів;
- Порт мікро USB для поповнення заряду самого акумулятора від мережі;
- Індикатор світлодіодний із чотирьох елементів, що показує ступінь заряджання АКБ;
- Яскравий LED-ліхтарик із декількох світлодіодів. Є кілька програм світлових сигналів і освітлення;
- Карабін на ремінці дасть змогу закріпити павер-банк на одязі або сумці, наприклад, під час заряджання від Сонця;
Сонячна батарея — гарна підмога для підтримання заряду павер-банка. Власник відчутно економить на платі за електроенергію під час заряджання, а акумулятор дбає сам про свій заряд.

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
До Ваших послуг LevelBox


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 12000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від сонячної енергія, Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Ліхтарик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 2.1 |
| Тип | Зовнішній акумулятор (Power Bank) |
| Тип призначення | Зовнішній акумулятор Solar 20000 mAh захищений корпус Led ліхтарик для зарядки смартфона планшета |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 526 ₴






