
Lb Миша ігрова Apedra A9 USB Black 6 кнопок комп'ютерна з підсвіткою dpi 3200 дротова
335 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 3229-9335

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ігрова комп'ютерна миша з підсвіткою дротова

Що являє собою дротова програмована оптична миша Apedra A9? Усередині футуристичного корпусу — професійний ігровий чип плюс чотири шестерні з регульованим DPI. Висока швидкість оброблення зображень на майже будь-якій поверхні, забезпечуючи точне відстеження.
DPI регулюється за чотирма ступенями, опція 5 секунд, до 3200DPI. Збільшена опорна поверхня для великого пальця знижує ступінь стомлюваності під час роботи. У конструкції використовується прозорий матеріал із використанням міцного пластику, а м'яка підсвітка не подразнює очі.
Мишка обладнана мікроперемикачами зі швидким відгуком, з терміном експлуатації до 1 млн натискань. На поверхні для комфорту розпилено гумову олію.
Є шість програмованих клавіш, простіше керування, більша кількість функцій. Передбачене введення функцій макросів, ігрове керування, клавіша для завершення. Багата кількість настроюваних кнопок. Підсвітку можна вмикати та вимикати за бажанням.
Дізнаючись, обов'язково закажете

Шість кнопок миші програмуються відповідно до потреб гравця завдяки установленню ПЗ;
Виріб призначений для геймерів, які використовують професійний ігровий чип. Універсальна миша для більшості операційних систем ПК.
Чотириступеневий DPI настроюється, кожна шестірня має п'ять різних DPI, що відповідають потребам різних ігор.
Довжина дроту становить 1.8 метра.
Роздільна здатність: 1200/1600/2400/3200 dpi;
Інтерфейс з'єднання — USB;
Доступна ціна, чудова миша
Купуйте чудову ігрову мишу Apedra A9 зі сполучним дротом і повітропроникною підсвіткою, у нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Вигравайте в суперників із максимальним комфортом.
Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
До Ваших послуг LevelBox


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apedra |
| Вага | 10 г |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 135 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3200 dpi |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 1.8 |
| Особливості | LED підсвічування, регульований DPI |
| Сумісність | Windows 2000/ME/NT/XP/VISTA/7/win8/10, MAC, LINUX і вище |
| Тип бездротового зв'язку | Немає |
| Тип призначення | Миша ігрова мишка Apedra A9 USB Black 6 кнопок комп'ютерна з підсвічуванням dpi 3200 дротова |
- Ціна: 335 ₴








