
Lb Електричний знищувач Inhalation Moskito Killer P520 White відлякувач пастка для комах
426 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 7106-22332

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Знищувач Moskito Killer — найкраще рішення проти комах
Спортити літній відпочинок легко можуть набридливі комахи, насамперед це стосується комарів. Позбутися них і запобігти всім негативним впливам допоможе електричний знищувач Inhalation Moskito Killer Lesko P520.
Основною функцією ґаджета вважається повне звільнення приміщення від більшості видів комах-шкідливих комарів та інших крилатих мошок, які викликають дискомфорт своєю наявністю.
Працює знищувач завдяки живленню від USB, у такий спосіб як джерело можна використовувати як роз'єм на корпусі комп'ютера або ноутбука, так і зарядний блок смартфона. Ультрафіолетова лампа, вбудована в пристрій, світінням приманює комах. Вони потрапляють всередину, де їх вбиває розряд електричного струму. Залишки падають у спеціальний відсік, який легко очищається. Попри потужність лампи всього 5 Вт, її дія поширюється на площу до 45 кв.м.
Прилад є ефективним розв'язанням проблеми з комахами, але є кілька правил, яких треба дотримуватися для максимального результату:
- розміщувати на висоті приблизно 1-2 м від підлоги;
- уникати встановлення поруч із потужнішими джерелами світла;
- не встановлювати поруч із дверним прорізом або відкритим вікном, особливо в приватних будинках, позаяк це може привабити комах із вулиці;
Пастка — практичний ґаджет, який обов'язково необхідний у літню пору.
Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
До Ваших послуг LevelBox


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від комарів, Від літаючих комах |
| Площа дії | 45 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В, USB-порт комп'ютера |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |
| Довжина проводу, см | 92 |
| Стан | Нове |
| Тип призначення | Електричний знищувач Inhalation Moskito Killer P520 White відлякувач пастка для комах |
- Ціна: 426 ₴






