
Lb Машинка для видалення ковтунців з одягу Shave FL-2008 White електрична на батарейках
205 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB 5632-18959

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Котушки на одязі більше не проблема з Shave
Машинка для видалення ковтунців пожвавить і подарує охайний зовнішній вигляд речей. З її допомогою можна оновити в'язані та трикотажні светри, кофти, шапки, шарфи, спідниці, а також м'які меблі, пледи та штори. Після її роботи вироби матимуть вигляд, як нові. Вона підходить для оброблення практично всіх натуральних і синтетичних тканин.
Котушка потрапляє в отвір і зрізається. Модель обладнана захисною кришкою для лез, а також захисною металевою сіткою, завдяки чому не пошкоджує матеріал. Вона має контейнер для збирання зістрижених ковтунців, який дуже легко зняти та почистити.
Машинка Shave FL-2008 обладнана одним режимом роботи та керується кнопкою на корпусі вмик./вимк. Працює від двох батарейок.
Багато хто намагається зрізати ковтунці ножицями, розпрямляти їх щіткою й багато іншого. Але витративши мінімум засобів, можна отримати надійного помічника, який проти "народних" методів має низку переваг:
- легко видаляє ковтунці та зачіпки;
- не ушкоджує тканину — є захист;
- має компактний розмір — 16.5*6.7*8.5 см;
- простий у використанні — досить натиснути кнопку;
- має прозорий контейнер.
Щоб машинка для стриження ковтунців слугувала довго та якісно, потрібно дотримуватися нескладних правил:
- зберігає пристрій у сухому місці, не допускати потрапляння води;
- витирати після використання;
- у разі заповнення збірника на понад 80% треба очистити його;
- акуратно стригти одяг у зоні швів, ґудзиків і блискавок;
- річ має лежати на твердій і рівній поверхні (на прасувальній дошці, підлозі).
Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
До Ваших послуг LevelBox


| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Стан | Вживані |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір корпусу | Білий |
| Щіточка для чищення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shave |
| Тип призначення | Машинка для видалення катишків з одягу Shave FL-2008 White електрична на батарейках |
- Ціна: 205 ₴






