
Lb Женский модный городской рюкзак из экокожи Sambag Talari LSSP черный практичный маленький мини стильный
995 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12314001n
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Звоните и пишите нам! Мы на связи! Информация в разделе "Контакты"

Женский модный городской рюкзак из экокожи Sambag Talari LSSP черный практичный маленький мини стильный
Рюкзаки вже не перший сезон тримаються в топі беззуперечних трендів.
Класичні рюкзачки колекції Talari будуть служити вам довго та надійно.
Універсальність та практичність є запорукою популярності цих моделей.
Класичні рюкзачки колекції Talari будуть служити вам довго та надійно.
Універсальність та практичність є запорукою популярності цих моделей.
Характеристики:
- В середині міцний нетканний чорний матеріал, з ним Ви можете не переживати, що поклали в середину ключі, відкриті ручки чи олівці, тощо, адже він, на відміну від дешевої підкладки, практично не рветься і легко чиститься.
- Стіночки рюкзака забезпечені ущільнювачем.
- Плечеві ремні регулюються по довжині, надійно прошиті.
- Тканина ndash; якісна PU шкіра, не боїться води, морозу, стирання.
- Особливість наших рюкзачків: вони чудово тримають форму, на всіх фото рюкзак без наповнювача.
- Тверде дно.
Рюкзаки доступні у всіх кольорах
Для більш детальної інформації звертайтесь згідно контактам, вказаним на сайті
Ознакомиться со всеми товарами в нашем магазине Вы можете нажав ТУТ
К Вашим услугам LevelBox


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 35 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 12 см |
| Декор | Без декору |
| Колекція | Talari |
| Тип призначення | Жіночий модний міський рюкзак з екошкіри Sambag Talari LSSP чорний практичний маленький міні стильний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴









