
Lb Женский модный городской рюкзак из экокожи Sambag Brix BSS бордо практичный маленький мини стильный
835 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11403005
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Класичний рюкзачок колекції Brix відмінно підходить як для спортивного стилю, casual, так і для ділових аутфітів і вечірніх образів.
Лаконічний дизайн, якісні матеріали та практичність - головні його переваги
Характеристики
- В середині міцний нетканний чорний матеріал, з ним Ви можете не переживати, що поклали в середину ключі, відкриті ручки чи олівці, тощо, адже він, на відміну від дешевої підкладки, практично не рветься і легко чиститься.
- Стіночки рюкзака забезпечені ущільнювачем.
- Плечеві ремні регулюються по довжині, надійно прошиті.
- Виконаний із зносостійкої, сучасної штучної шкіри: водовідштовхуюча, стійка до вигорання, 50 000 циклів до зносу за тестом Мертиндейла.
- Особливість наших рюкзачків: вони чудово тримають форму, на всіх фото рюкзак без наповнювача.
- Зміцнене тверде дно.
Рюкзаки доступні у всіх кольорах
Можуть бути представлені з різною фурнітурою: металевими, пластиковими чорними, срібними і золотими замками.
Для більш детальної інформації пишіть на сайті, у вайбер, дзвоніть по контактам вказаних зверху сайта - з радістю надамо консультацію, щоб ви з легкістю підібрали саме Ваш рюкзак.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 32 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 12 см |
| Декор | Без декору |
| Колекція | Brix |
| Тип призначення | Жіночий модний міський рюкзак з екошкіри Sambag Brix BSS бордо практичний маленький міні стильний |
| Колір | Бордо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴



