-15%

Lb Дрифт 1:10 Team Magic E4D MF Pro KIT
16 284 ₴
13 800 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB TM503015
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для збирання професійного шасі для дрифту Team Magic E4D MF PRO. E4D MF PRO — найдосконаліше шасі для дрифту в лінійці Team Magic 2015г.
Особливості:- Легка та міцна карбонова дека
- Чудове центрування мас моделі
- Повноцінне регулювання всіх вузлів і проміжків
- Величезний простір вибору моторів
- Велика кількість місця під електроніку
- Ремінний привод розчавлювання моменту
- Тип: Автомодель на р/у
- Масштаб: 1/10
- Клас: Дрифт
- Комплектація: KIT
- Привод: Повний
- Двигун: Електро
- Розміри моделі: 374x186x193 мм
- Вага моделі: 1480 г
- Набір для збирання E4D MF PRO
- Інструкція
- Апаратура керування;
- Двигун 540-550 класу;
- Регулятор швидкості;
- Сервопривод стандарт;
- Акумулятор LiPol 2S — 3S
- Зарядний пристрій;
- Кузов.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Team Magic |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 1480 г |
| Висота | 193 мм |
| Довжина | 374 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2711764555238 |
| Апаратура керування | Без апаратури |
| Влагозащита | Немає |
| Вік | 14+ |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Клас | Дрифт |
| Масштаб | 1:10 |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Привід | Повний |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Країна-виробник товару | Тайвань |
| Тип двигуна | Електродвигун |
| Тип призначення | Lb Дрифт 1:10 Team Magic E4D MF Pro KIT |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 800 ₴










