Характеристики:
- Матеріал: Вуглеволокно
- Довжина трубки: 1000 мм
- Зовнішній діаметр: 25 мм
- Внутрішній діаметр: 22 мм
- Маса: -- г
- Карбонова трубка — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNLIKE |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722446213636 |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 25 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | Карбон |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Трубка карбонова Sunlike 25x22x1000 мм (3K Pane Matte) |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 596 ₴


