-15%

Lb Смуга карбонова Sunlike 1x6x1000 мм (3K Twill Matte)
168 ₴
142 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB SUNL-S1X6X1000
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація
- Карбонова смуга — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNLIKE |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722957218885 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | Карбон |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Смуга карбонова Sunlike 1x6x1000 мм (3K Twill Matte) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴

