Характеристики:
- Матеріал: Вуглеволокно
- Розмір аркуша: 500х500 мм
- Товщина: 4 мм
- Маса: -- г
- Карбоновий лист — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNLIKE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1600 г |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722763243866 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | Карбон |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Лист карбоновий Sunlike 500x500x4 мм (3K Twill Matte) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴


