Трубку карбонову Sunlike 8x6x1000 мм (3K Plain Matte) можна купити в Україні.
Характеристики:- Матеріал: Вуглеволокно
- Довжина трубки: 1000 мм
- Зовнішній діаметр: 8 мм
- Внутрішній діаметр: 6 мм
- Маса: 35,6 г
- Карбонова трубка — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNLIKE |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722588637772 |
| Вага | 35.6 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 8 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | Карбон |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Трубка карбонова Sunlike 8x6x1000 мм (3K Plain Matte) |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566 ₴



