Квадрокоптер мінірадіокерований Fei Lun FX119 перевернутий політ
Особливості:- Висока опірність вітру;
- 6-осьова система стабілізації;
- Акробатичні 3D-перевороти;
- Політ у перевернутому положенні.
- Тип: Дрон на радіокеруванні
- Торгова марка: FeiLun, Китай
- Модельний ряд: 2016 рік
- Клас: Квадрокоптер
- Діагональ: 120 мм
- Радіус дії: до 50 м
- Час заряджання: ~ 50 хвилин
- Час роботи: 5-7 хвилин
- Керування: Радіокерування 2,4 ГГц
- Потужність передавача: < 5 мВт
- Двигун: Колекторний, 7020
- Живлення: Li-Pol 3,7В 350 мА·год
- Пропелери: Пластик 61,5 мм
- Захист пропелерів: Є
- Знімний акумулятор: Так
- Розміри моделі: 150х150х40 мм
- Вага моделі: 40 г
- Квадрокоптер — 1 шт.
- Пульт керування — 1 шт.
- Зарядний пристрій USB — 1 шт.
- Комплект запасних роторів — 1 к-кт
- Комплект захисту роторів — 1 к-кт
- Інструкція — 1 шт.
- Батарейки АА — 6 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fei Lun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2711383269820 |
| GPS-модуль | Без наявності |
| Автопілот | Без автопілота |
| Апаратура керування | 2.4 ГГц |
| Вага | 40 г |
| Вік | 14+ |
| Висота | 40 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. Сервісний центр: +38 (050) 291-81-99 |
| Довжина | 150 мм |
| Камера | Без камери |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Підвіс для камери | Без підвісу |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Готова модель |
| Тип двигуна | Електродвигун |
| Тип призначення | Lb Квадрокоптер міні р/к Fei Lun FX119 перевернутий політ |
| Функція FPV | Без функції |
| Функція повернення на точку зльоту | Без функції |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 758 ₴







