Модуль GPS Beitian BE-180 M10
- Чип: M10050
- Режим приймача: GPS, Galileo, BDS, QZSS і SBAS
- Частота: GPS L1, GLONASS L1, BeiDou B1, SBAS L1, Galileo E1
- 72 пошукові канали
- Швидкість передавання даних: 4800-921600 біт/с, 38400 біт/с типово
- Вихідний рівень: TTL або RS-232, TTL за замовчуванням
- Вихідна спілка: NMEA-0183 або UBX, NMEA-0183 типово
- Одиничний: GNSS: 1 Гц-18 Гц
- Стандартний: GNSS: 1 Гц-10 Гц, 1 Гц за замовчуванням
- Розмір: 18x18x6,2 мм
- Модуль GPS Beitian BE-180 M10 - 1шт
- Кабель під'єднання — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beitian |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722962554381 |
| Вага | 4.9 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 6.2 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 18 мм |
| Матеріал | метал, пластик нетокс, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Модуль GPS Beitian BE-180 M10 |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038 ₴



