Модуль GPS Radiolink TS100 Mini M8N
Характеристики:- Коннектор: Micro JST-GH 1.25 6P
- Напруга живлення: 5 В
- Інтерфейс приймача ГНСС: UART
- Інтерфейс компаса: I2C
- Приймач — 1 шт.
- Коннектор: Micro JST-GH 1.25 6P
- Напруга живлення: 5 В
- Інтерфейс приймача ГНСС: UART
- Інтерфейс компаса: I2C
- Приймач - 1 шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RadioLink Electronics |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722271367856 |
| Вага | 22.7 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 12 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 30.2 мм |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Модуль GPS Radiolink TS100 Mini M8N |
| Ширина | 32.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 242 ₴


