-15%

Lb Модуль безперебійного живлення CubePilot PSM
4 366 ₴
3 700 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HX4-06006
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 18 г |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722645141112 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Тип призначення | Lb Модуль безперебійного живлення CubePilot PSM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴





