Простий розгалужувач для паралельного під'єднання периферії на безпілотнику, що використовує дводротові інтерфейси, як-от UAVCAN і I2C.
Розгалужувач CAN/I2C шини 6 портів для квадрокоптерів та інші комплектуючі та системи стабілізації ProfiCNC для дронів та іншої роботизованої техніки можна купити в Україні з офіційною гарантією.
Комплектація- Розгалужувач — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722984771469 |
| Вага | 3.3 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 6 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 56 мм |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Тип призначення | Lb-розгалужувач CubePilot CAN/I2C шини 6 портів |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



