-15%

Lb Сервопровід QJ 26 AWG скручений (Futaba), 1 метр
39 ₴
33 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB AMS-1305-26AWG
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація
- Дріт — 1 м

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1.3 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722114834361 |
| Вага | 11 г |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Матеріал | метал, пластик нетокс, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Сервопровід QJ 26 AWG скручений (Futaba), 1 метр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴


