-15%

Lb Сервопривод 70г KST X20-7512 82 кг/0.11сек/8.4В цифровий IP65
8 590 ₴
7 280 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB KST-HP0023.0227
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Номінальна напруга: 7.4V
- Діапазон напруги: 6.0V-8.4V
- Крутний момент: 65 кгс.см@6.0V/ 75 кгс.см@7.4V/ 82 кгс.см@8.4V
- Швидкість: 0.14 сек/60°@6.0V / 0.12 сек/60°@7.4V / 0.11 сек/60°@8.4V
- Струм зупинки: 8.80A@6.0V / 10.8A@7.4V / 12.3A@8.4V
- Робоча частота: 1520 мкс/333 Гц
- Кут ходу за замовчуванням: ±50°=100° лише
- Діапазон температур: -20°C.......+65°C
- Програмовний: Так
- Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав
- Тип двигуна: 4-полюсний безщітковий двигун постійного струму
- Матеріал набору передач: загартована сталь
- Датчик положення: потенціометр
- Кулькопідшипник: 2BB
- Водонепроникність: IP65
- Розміри корпусу: 40,5 мм*20 мм* 38 мм ±0,2 мм
- Вага: 70 г ± 10%
- Сервопривод — 1 шт.
- Набір аксесуарів — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KST |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722744587842 |
| Вага | 70 г |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Сервопривод 70г KST X20-7512 82 кг/0.11сек/8.4В цифровий IP65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 280 ₴






