-15%

Lb Сервопривод мікро 6.5 г Power HD DSM44 1.6 кг/0.07 сек цифровий
1 003 ₴
850 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HD-DSM44
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифровий сервопривід (сервомашинка, кермова машинка) Power HD HD-DSM44 мікророзмір із зусиллям 1,2 кг — 1,6 кг. Швидкість 0,09 сек — 0,07 сек.
Використовується для моделей літаків.
Основна сфера застосування — радіокеровані літаки з EPP і EPO.
- Типорозмір: Мікро
- Керування: Цифрове
- Живлення: 4,8-6,0 В
- Швидкість: 0,09-0,07 сек/60°
- Зусилля: 1,2-1,6 кг/см
- Матеріал редуктора: Метал
- Вал: Futaba
- Розміри: 19,6x8x24,3 мм
- Вага: 5,8 г
- Сервопривод HD-DSM44 — 1 шт.
- Набір гойдалок — 1 шт.
- Болти для кріплення — 1 к-кт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power HD |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24.3 мм |
| Довжина | 19.6 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6939570720152 |
| Вага | 5.8 г |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Сервопривод мікро 6.5 г Power HD DSM44 1.6 кг/0.07 сек цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴






