
Lb Сервопривод для планувань 11 г KST HS08A 5,2 кг/0,11сек 15T цифровий
3 068 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB KST-HP0023.0142
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сервопривод для планувань 11 г KST HS08A 5,2 кг/0,11сек 15T цифровий
Характеристики:- Робоча напруга: DC 3,8–8,4 В
- Розміри: 23,5x8x25,25 мм
- Крутний момент: 2,8 кг·см за 3,8 В / 4,5 кг·см за 6,0 В / 5,2 кг за 7,4 В / 6,0 кг за 8,4 В
- Швидкість: 0,21 сек/60° за 3,8 В/0,13 сек/60° за 6,0 В/0,11 сек/60° за 7,4 В/0,09 сек/60° за 8,4 В
- Вага: 11 г
- Струм під час заклинювання: 0,68 А
- Номінальний струм: 0,25 А
- Номінальна швидкість: 0,20 сек/60° за 6,0 В
- Кут переміщення за замовчуванням: ±60° = 120° загальний хід
- Діапазон робочих температур: -20°C......+65°C
- Робоча частота: 1520 мкс/333 Гц, 1000-2000 мкс
- Двигун: Coreless двигун
- Кулькові підшипники: 2 шт
- Сервопривод — 1 шт.
- Набір важелів — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KST |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.25 мм |
| Довжина | 26.5 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4897073541495 |
| Вага | 11.1 г |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Сервопривод для планувань 11 г KST HS08A 5,2 кг/0,11сек 15T цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 068 ₴








