-15%

Lb Сервопривод мікро 14 г Power HD 1900MG 1.2 кг/0.11сек
673 ₴
570 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HD-1900MG
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аналоговий сервопривід (сервомашинка, кермова машинка) Power HD HD-1900MG мікророзмір із зусиллям 1,2 кг — 1,5 кг. Металеві шестерні редуктора. Швидкість 0,11 сек — 0,08 сек.
Використовується для моделей літаків, вертольотів, машинок.
Основна сфера застосування — невеликі радіокеровані літаки й автомоделі 1/18 масштабу.
- Типорозмір: Мікро
- Керування: Аналогове
- Живлення: 4,8-6,0 В
- Швидкість: 0,11-0,08 сек/60°
- Зусилля: 1,2-1,5 кг/см
- Матеріал редуктора: Метал
- Вал: Futaba
- Розміри: 23x12,2x29 мм
- Вага: 14 г
- Сервопривод HD-1900MG — 1 шт.
- Набір гойдалок — 1 шт.
- Болти для кріплення — 1 к-кт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power HD |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 12.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6939570720275 |
| Вага | 14 г |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Сервопривод мікро 14 г Power HD 1900MG 1.2 кг/0.11сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴



