-15%

Lb Сервопривод мікро 8 г Power HD 1800A 1 кг/0.11сек
342 ₴
290 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HD-1800A
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аналоговий сервопривід (сервомашинка, кермова машинка) Power HD HD-1800A мікророзмір із зусиллям 1 кг — 1,3 кг. Швидкість 0,11 сек — 0,08 сек.
Використовується для моделей літаків, вертольотів.
Основна сфера застосування — радіокеровані літаки з EPP і EPO.
- Типорозмір: Мікро
- Керування: Аналогове
- Живлення: 4,8-6,0 В
- Швидкість: 0,11-0,08 сек/60°
- Зусилля: 1-1,3 кг/см
- Матеріал редуктора: Пластик
- Вал: Futaba
- Розміри: 22,8x11,6x26,5 мм
- Вага: 8 г
- Сервопривод HD-1800A — 1 шт.
- Набір гойдалок — 1 шт.
- Болти для кріплення — 1 к-кт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power HD |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.5 мм |
| Довжина | 22.8 мм |
| Ширина | 11.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6953524540085 |
| Вага | 8 г |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Сервопривод мікро 8 г Power HD 1800A 1 кг/0.11сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴

