-15%

Lb Кок складаних пропелерів Haoye 01504 50 мм гвинти 15-18" вал 5.0 мм
838 ₴
710 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HY002-01504
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кік складаних пропелерів Haoye 01504 50 мм гвинти 15-18" вал 5.0 мм
Характеристики:- Діаметр кока: 43мм
- Висота кока: 39 мм
- Зазор на маточині лопаті: 8 мм
- Діаметр вала для лопаті: 3 мм
- Відстань між центрами осей лопатей: 50 мм
- Адаптер пропелера в зборі — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 46.3 г |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722577358138 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | пластик нетокс., метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Кок складаних пропелерів Haoye 01504 50 мм гвинти 15-18" вал 5.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴

