-15%

Lb Кок складаних пропелерів Haoye 01501 35 мм гвинти 6-9" вал 3.17 мм
708 ₴
600 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HY002-01501
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кік складаних пропелерів Haoye 01501 35 мм гвинти 6-9" вал 3.17 мм
Характеристики:- Діаметр кока: 28мм
- Зазор на маточині лопаті: 8 мм
- Діаметр вала для лопаті: 3 мм
- Відстань між центрами осей лопатей: 35 мм
- Адаптер пропелера в зборі — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 22 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722837796489 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Кок складаних пропелерів Haoye 01501 35 мм гвинти 6-9" вал 3.17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

