-15%

Lb Пропелер T-Motor T1206 12x6.0 CCW для літаків (чорний)
484 ₴
410 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB TM-T1206-CCW-B
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропелер T-Motor T1206 12x6.0 CCW для літаків (чорний)
Характеристики:- Виробник: T-Motor
- Модель: T1206
- Гранична швидкість обертання: 20000 об/хв
- Матеріал: Полімер + Карбон
- Типорозмір: 1206"
- Кріплення пропелера: Гладкий вал 6 мм
- Кількість лопатей: 2
- Складані лопаті: Немає
- Напрямок обертання: CW
- Товщина маточини: 11,3 мм
- Діаметр маточини: 20 мм
- Призначення: Для літаків; Для електродвигунів; Для зального 3D- акробатики
- Пропелер — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20.8 г |
| Висота | 11.3 мм |
| Довжина | 304.8 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6971360359708 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | пластик нетокс |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Пропелер T-Motor T1206 12x6.0 CCW для літаків (чорний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴



