
Lb Регулятори ходу HOBBYWING XRotor Pro 40A OPTO 3-6S для мультикоптерів 2 шт.
3 658 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HW30902042
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тепер можна купити регулятори ходу для мультикоптерів HOBBYWING XRotor Pro 40A OPTO 3-6S з офіційною гарантією в Україні.
Характеристики:- Тип: Безколекторний
- Виробник: Hobbywing
- Живлення: 11,1-22,2 В
- Номінальний струм: 40 А
- Піковий струм: 60 А
- Наявність BEC: Немає
- Вологозахист: Немає
- Сенсорний: Немає
- Охолодження: Пасивне
- Призначення: Мультикоптери
- Розміри: 66x21.8x11 мм
- Вага: 50 г
- Регулятор - 2 шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hobbywing |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6938994414401 |
| Вага | 50 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 11 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 66 мм |
| Матеріал | метал, пластик нетокс |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Регулятори ходу HOBBYWING XRotor Pro 40A OPTO 3-6S для мультикоптерів 2 шт. |
| Ширина | 21.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 658 ₴

