-15%

Lb Адаптер вала HOBBYWING для піньйона 3,17 мм на 5,0 мм
137 ₴
116 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HW86060140
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер вала Hobbywing для піньйона. Дає змогу використовувати моторні шестерні (піньйони) з внутрішнім діаметром 5,0 мм для електродвигунів із діаметром вала 3,17 мм.
Характеристики:- Внутрішній діаметр: 3,17 мм
- Зовнішній діаметр: 5,0 мм
- Адаптер — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hobbywing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6938994401388 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | Метал |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Адаптер вала HOBBYWING для піньйона 3,17 мм на 5,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴

