-15%

Lb Мотор T-Motor Antigravity MN7005 KV230 6S для коптерів
16 579 ₴
14 050 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB TM-MN7005-230
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотор T-Motor Antigravity MN7005 KV230 6S для мультикоптерів
Характеристики:- Виробник: T-Motor
- Модель: MN7005
- Серія: Antigravity
- Тип: Електро
- Клас: Безколекторний
- Тип: Outrunner
- Призначення: Мультикоптери
- Типорозмір: 7005
- KV: 230
- Макс. тяга: 4016 г
- Живлення: 22,2 В
- Номінальний струм: 7 А
- Піковий струм: 29,15 А
- Ток покоя: 0,9 А
- Макс. тривалий струм: 28 А
- Макс. тривала потужність: 700 Вт
- Сенсорний: Немає
- Вал: Немає
- Опір: 71 мОм
- Конфігурація: 24N28P
- Кількість полюсів: 28
- Довжина проводу: 60 мм
- Кріплення мотора: 32x32 мм
- Рекомендовані пропелери: 18-24"; 2472"
- Для self-lock пропелерів: Немає
- Розміри: 67х67х30,1 мм
- Вага: 188 г
- Двигун — 1 шт.
- Пакет метизів (гвинти, втулка, кліпса) — 1 шт.
- Наклейки — 1 к-кт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 188 г |
| Висота | 30.1 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6971360351870 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, гума, пластик нетокс. |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Мотор T-Motor Antigravity MN7005 KV230 6S для коптерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 050 ₴








