-15%

Lb Мотор T-Motor F90 2806.5 1300KV 5-6S для коптерів
2 478 ₴
2 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB TM-F90-1300
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотор T-Motor F90 2806.5 1300KV 5-6S для мультикоптерів
Комплектація- Двигун — 1 шт.
- Пакет метізів — 1 шт.
- Наклейки — 1 к-кт
- Двигун - 1 шт
- Пакет метизів - 1 шт
- Наклейки — 1 к-кт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 46.6 г |
| Висота | 34.7 мм |
| Довжина | 33.4 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 33.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6971360357414 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, гума, пластик нетокс. |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Мотор T-Motor F90 2806.5 1300KV 5-6S для коптерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴





