Характеристики:
- Оберти двигуна: 385KV
- Резьба вала: M6
- Вал: Полий сталевий вал
- Двигун — 1 шт.
- Гайка М6 - 1шт
- Гвинти M4x10 — 4 шт.
- Гвинти M4x12 — 4 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uni |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 193 г |
| Висота | 59.6 мм |
| Довжина | 49.7 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 49.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722743838969 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, гума, пластик нетокс. |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип призначення | Lb Мотор V4214 KV385 5-8S 1080W для мультикоптерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 051 ₴





