-15%

Lb Мотор T-Motor MS2208-18 KV1100 2-3S 110W для коптерів
1 463 ₴
1 240 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB TM-MS2208-1100
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безколекторний електродвигун T-Motor MS2208-18/1100KV зі стандартної серії T-Motor MS для мультикоптерів.
Характеристики:- Тип: Електродвигун безколекторний
- Торгова марка: T-Motor, Китай
- Призначення: Мультикоптери
- Типорозмір: 2208
- KV: 1100
- Напруга живлення: 7,4-11,1 В
- Вал: Нарізний M6
- Кріплення мотора: 16x19 мм
- Макс. тяга: 350-500 г
- Макс. тривалий струм: 10 А
- Макс. тривала потужність: 110 Вт
- Рекомендовані пропелери:
- Розміри: 24,5x27,7x27,7 мм
- Вага: 45,5 г
- Двигун — 1 шт.;
- Гайка — 1 шт.;
- Пакет аксесуарів (монтажний адаптер "хрестовина", набір метизів) — 1 шт.;

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 45.5 г |
| Висота | 24.5 мм |
| Довжина | 27.7 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 27.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722521366448 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, гума, пластик нетокс. |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Мотор T-Motor MS2208-18 KV1100 2-3S 110W для коптерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴



