-15%

Lb Мотор T-Motor AT5330A KV220 3600W 12S для літаків 25-30CC
12 508 ₴
10 600 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB TM-AT5330A-220
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотор T-Motor AT5330A KV220 3600W 12S для літаків 25-30CC
Характеристики:- Виробник: T-Motor
- Модель: AT5330A
- Тип: Електродвигун безколекторний
- Тип: Outrunner
- Призначення: Авіамоделі
- Типорозмір: 5330
- KV: 220
- Макс. тяга: 8276 - 11913 г
- Живлення: 42 - 52 В
- Номінальний струм: 11 А
- Ток покоя: 3 А
- Макс. тривалий струм: 75 А
- Макс. тривала потужність: 3600 Вт
- Рекомендований регулятор: AT115A
- Вал: Гладкий вал
- Діаметр вала: 8 мм
- Опір: 24 мОм
- Конфігурація: 12N14P
- Кількість полюсів: 14
- Довжина проводу: 100 мм
- Кріплення мотора: 30x30 мм; 44x44 мм; 70x70 мм; 74x74 мм
- Напрямок обертання: CW; CCW
- Рекомендовані пропелери: 18-20"
- Розміри: 63х63х117,3 мм
- Вага: 685 г
- Двигун — 1 шт.
- Пакет метізів — 1 шт.
- Наклейки — 1 к-кт
- Виробник: T-Motor
- Модель: AT5330A
- Тип: Електродвигун безколекторний
- Тип: Outrunner
- Призначення: Авіамоделі
- Типорозмір: 5330
- KV: 220
- Макс. тяга: 8276 - 11913 г
- Живлення: 42 - 52 В
- Номінальний струм: 11 А
- Ток покоя: 3 А
- Макс. тривалий струм: 75 А
- Макс. тривала потужність: 3600 Вт
- Рекомендований регулятор: AT115A
- Вал: Гладкий вал
- Діаметр вала: 8 мм
- Опір: 24 мОм
- Конфігурація: 12N14P
- Кількість полюсів: 14
- Довжина проводу: 100 мм
- Кріплення мотора: 30x30 мм; 44x44 мм; 70x70 мм; 74x74 мм
- Напрямок обертання: CW; CCW
- Рекомендовані пропелери: 18-20"
- Розміри: 63х63х117,3 мм
- Вага: 685 г
- Двигун - 1 шт
- Пакет метизів - 1 шт
- Наклейки — 1 к-кт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 685 г |
| Висота | 117.3 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6971360358954 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, гума, пластик нетокс. |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Мотор T-Motor AT5330A KV220 3600W 12S для літаків 25-30CC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 600 ₴





