Антена мультидіапазонна Ardusimple GNSS Helical (IP67)
Комплектація- Антена — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArduSimple |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722253982398 |
| Вага | 18 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 56 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 27.6 мм |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Тип призначення | Lb Антена мультидіапазонна Ardusimple GNSS Helical (IP67) |
| Ширина | 27.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 319 ₴





