-15%

Lb Антенна 5.8GHz VAS Pepperbox Xtreme
6 608 ₴
5 600 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB VAS-ANTA-PPXTR
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Коефіцієнт посилення 13.25 dbi
- Коефіцієнт осьового посилення 0,99 (виміряний)
- Смуга пропускання 5500 — 600 0МГц
- Горизонтальний промінь: 165 градусів
- Вертикальний промінь: 65 градусів
- Точка — 3 дБ ±55 градусів
- Тип роз'єму: SMA (тато)
- Розміри: 104x53x31мм
- Вага: 25.3г
- Антена 5.8GHz — 1 шт.
- Подовжений кабель — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAS |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722444982688 |
| Вага | 25.3 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 31 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 104 мм |
| Матеріал | пластик нетокс, метал |
| Країна-виробник | США |
| Тип призначення | Lb Антенна 5.8GHz VAS Pepperbox Xtreme |
| Ширина | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴


