-15%

Lb Антена 915МГц TrueRC Singularity 915 (RHCP SMA)
1 947 ₴
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB TRC0608597255614
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антену 915МГц TrueRC Singularity 915 (RHCP SMA) можна купити в Україні з офіційною гарантією.
Характеристики:- Тип: Антена Клевер
- Діапазони частот: 915 МГц
- Поляризація: Кругова права
- Коефіцієнт посилення: 1,6 dBiс
- Роз'єм: SMA Plug
- Довжина фідера: 90 мм
- Хвильовий опір: 50 Ом
- Антена — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TrueRC |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722914713439 |
| Вага | 21 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 34 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 58 мм |
| Матеріал | метал, пластик нетокс, гума |
| Країна-виробник | Канада |
| Тип призначення | Lb Антена 915МГц TrueRC Singularity 915 (RHCP SMA) |
| Ширина | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴

