-15%

Lb Приймач Foxeer ELRS 868-915MHz Diversity
1 711 ₴
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB FOX-MR1824
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Процесор: ESP8285+SX1276
- Робоча частота: 915/868 МГц
- Частота спалаху: 25-200 Гц
- Потужність радіочастот телеметрії: 50 мВт макс.
- Версія прошивки: встановлена V3.2.0
- Мета прошивки: Foxeer 900 RX
- Інтерфейс шини: CRSF
- Індикатор: синій світлодіод
- Роз'єм антени: Ufl
- Вхід: 4-5,5 В
- Вага: 7,2 г з антеною 160 мм
- Розмір: 14,8*24 мм
- Приймач — 1 шт.
- Антена — 2 шт.
- Термоусадкова трубка — 1 шт.
- Кабель — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxeer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.2 г |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 14.8 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722315686882 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, пластик нетокс, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Приймач Foxeer ELRS 868-915MHz Diversity |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴





