-15%

Lb Приймач 3-канальний FlySky FS-GR3E AFHDS
743 ₴
630 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB FS-GR3E
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приймач FlySky FS-GR3E 3-канальний для радіокерованих судо/автомоделей. Призначений для використання з 2/3 канальними радіоапаратами FlySky та сумісними.
Передавання даних працює за запатентованою FlySky системою AFHDS (Automatic Frequency Hopping Digital System), завдяки якій досягається повна перешкодозахищеність, швидка реакція та великий радіус дії.
Приймач (бортовий модуль керування) для радіокерованих наземних моделей (машинок, катерів, яхт) 3 канали FlySky FS-GR3E AFHDS можна купити в Україні з офіційною гарантією.
Характеристики:- Кількість каналів: 3
- Робочий частотний діапазон: ISM 2,4 ГГц
- Протокол передавання даних: AFHDS
- Живлення: 4,0-6,5 В
- Шина S.Bus: ні
- FailSafe: ні
- Телеметрія: немає
- Розміри: 35х22,6х13 мм
- Вага: 6,6 г
- Приймач — 1 шт.
- Перемичка для прив'язування приймача — 1 шт.
- Все необхідне є в комплекті.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FlySky |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.6 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 22.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722415851555 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Приймач 3-канальний FlySky FS-GR3E AFHDS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴

