-15%

Lb Блок живлення AC-DC Mean Well 200 Вт 24 В
4 307 ₴
3 650 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB MW-UHP-200R-24
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення AC-DC Mean Well 200 Вт 24 В
Особливості:- Є вихід PowerGood
- Підтримує паралельне під'єднання (резервування)
- Є вбудований ККМ (коректор коефіцієнту потужності)
- Тип: Імпульсний
- Потужність: 201,6 Вт
- Вхідна частота: 47 - 63 Гц
- Максимальний струм: 8,4 А
- Вхідна напруга: 90 -264 В
- Вихідна напруга: 22,8 - 25,2 В
- Захист від перевантаження: <= 10 A
- Захист від перегрівання: <80 °С
- Ефективність: 94 %
- USB: Немає
- Дисплей: Немає
- Охолодження: Пасивне
- Розміри: 194x55x26 мм
- Вага: 468 г
- Блок живлення — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 194 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722686455599 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Блок живлення AC-DC Mean Well 200 Вт 24 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴


