Блок живлення GT Power 16A/240W 15 В для зарядних пристроїв
Особливості:- Два виходи;
- Дисплей, що показує силу струму та напругу;
- Активне охолодження.
- Тип: Блок живлення імпульсний
- Потужність: 240 Вт
- Максимальний струм: 16 А
- Вхідна напруга: 220 В
- Вихідна напруга: 15 В
- Дисплей: да
- Охолодження: активне
- Розміри: 178x120x56 мм
- Вага: 620 г
- Блок живлення — 1 шт.
- Кабель живлення — 1 шт.
- З'єднувальний кабель для під'єднання споживача — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT Power |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722482774269 |
| Вага | 620 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 56 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 178 мм |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Блок живлення GT Power 16A/240W 15В для зарядних пристроїв |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 245 ₴







