
Lb Зарядний пристрій дуо ToolKitRC M7 200 W 10 A 1-6S без блока живлення
3 599 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB HP0110.0014
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики:
- Розмір: 73*51*27 мм
- Вага: 90 г
- Розмір упаковки: 84*79*39 мм
- Вага упаковки: 150 г
- РК: IPS 2,0 дюймів LCD 320*240 пікселів
- Вхідна напруга: 7,0-28,0 в @ MAX 12A
- Тип батареї: Lipo; LiHV; LiFe; Lion; 1-6 NiMh; 1-16S Pb; 1-10S
- Баланс тока: 400mA @ 2-6S
- Потужність зарядного пристрою: 200 Вт @ MAX 10A
- Потужність розряду: 200 Вт @ MAX 10A режим рециркуляції, 10W @ 3A нормальний режим
- Джерело живлення: 1,0-28,0 в @ 1,0-10A режим: CC + CV

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ToolKitRC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722193489810 |
| Вага | 90 г |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, пластик нетокс, гума |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Зарядний пристрій дуо ToolKitRC M7 200 W 10 A 1-6S без блока живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴




