-15%

Lb Акумуляторна батарея для дрона 6S3P Energy Life 12600 мАг 135 А Molisel 21700-P42A Li-Ion
6 372 ₴
5 400 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея для дрона 6S3P Energy Life 12600 мАг 135 А — вертикальна акумуляторна складка з оригінальних нових Li-Ion елементів Molisel 21700-P42A, дроту 10 AWG, конектор Аmass XT60-Female. Силова батарея для дрона збирається з оригінальних і винятково нових акумуляторів 21700 Malisel P42A 4000-4200 мА·год, 3.6 В, піковий струм — 45 А, тривалий.
Особливості:- Оригінальні акумулятори Malicel P42A
- Нові свіжі акумуляторні елементи в складках
- Відбір елементів з однаковим внутрішнім опором для батареї
- Надійні дроти й оригінальні конектори АМАSS
- Контроль якості: робота під навантаженням, контроль температури, міцність зварювання та паяння
- Стабільна якість акумуляторних складок Energy Life
- Спеціалізація виробництва на батареях для дронів
- Офіційне серійне виробництво з документами
- Зроблено в Україні
- Ємність: 12600 мА·год (12000 мА·год мінімальна)
- Струмовіддача: 11 C (90 А номінально, 135 А піковий)
- Напруга: 21,6 В
- Конфігурація батареї: 6S3P
- Хімія: Li-Ion, INR (літій-марганець-нікель)
- Елементи живлення: Molicel INR21700-P42A
- Конектор: XT60
- Балансир: XH-F
- Дріт силіконовий: 10AWG
- Довжина силового проводу: 15 см
- Довжина балансира: 10 см
- Стрічка для зварювання батареї: Нікельована, 0.20x10
- Кількість акумуляторних елементів: 18
- Геометрія батареї: вертикальне складання
- Струм заряду: 1 C (12,6А номінально)
- Акумуляторна батарея — 1 шт.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energy Life |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722672749794 |
| Вага в пакованні | 1,2 кг |
| Вік | Не для дітей |
| Висота в пакованні (см) | 7 |
| Габарити паковання | 13х8х7 см |
| Гарантія | Не поширюється |
| Глибина в пакованні (см) | 8 |
| Дитячий вік | Не для дітей |
| Ємність | 12600 |
| Матеріал | Li-ion |
| Напруга | 21.6 В (6S) |
| Номінальна струмовіддача | 11C |
| Пікова струмовіддача | 11C |
| Роз'єм | XT60 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип корпусу | М'який |
| Тип призначення | Lb Акумуляторна батарея для дрона 6S3P Energy Life 12600 мА·год 135 А Molisel 21700-P42A Li-Ion |
| Ширина в пакованні (см) | 13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴






