-15%

Lb Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy G2.0 Li-Pol 5000 мА·год 22.2 В 6S Bullet 6mm 80C
10 443 ₴
8 850 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB DLC-6S5000XTU-6MM
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація
- Акумулятор — 1 шт.
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 783 г |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 167 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722857296983 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Матеріал | Li-Pol |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy G2.0 Li-Pol 5000 мА·год 22.2 В 6S Bullet 6mm 80C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 850 ₴

