-15%

Lb Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 6000 мАг 22.2 В 66x44x163 мм T-Plug 30C
8 732 ₴
7 400 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB DLC-6S6000D-T
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 6000 мАг 22.2 В 66x44x163 мм T-Plug
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 6000 мА·год
- Напруга: 22,2 В
- Токоотдача: 30 C
- Корпус: М'який
- Конектор: T-Plug
- Розміри: 66x44x163 мм
- Вага: 958 г
- Акумулятор — 1 шт.
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів — 1 шт.
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 22.2 В
- Ємність: 6000 мАг
- Струмовіддача: 30 C
- Корпус: М'який
- Конектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 66x44x163 мм
- Вага: 958 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 958 г |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 163 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2711392182516 |
| Вага в пакованні | 0,962 кг |
| Вік | Не для дітей |
| Висота в пакованні (см) | 7 |
| Габарити паковання | 20х6х7 см |
| Гарантія | Не поширюється |
| Глибина в пакованні (см) | 6 |
| Дитячий вік | Не для дітей |
| Ємність | 6000 |
| Матеріал | Li-Pol |
| Напруга | 22.2 В (6S) |
| Номінальна струмовіддача | 30C |
| Пікова струмовіддача | 60C |
| Роз'єм | T-Plug |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип корпусу | М'який |
| Тип призначення | Lb Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 6000 мАг 22.2 В 66x44x163 мм T-Plug 30C |
| Ширина в пакованні (см) | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 400 ₴

