-15%

Lb Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy G2.0 Li-Pol 2200 мА·год 14.8 В 4S T-Plug 80C
3 068 ₴
2 600 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB DLC-4S2200XTU-T
+380 (63) 570-18-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Виробник: Dinogy
- Тип: Li-Pol
- Ємність: 2200 мА·год
- Напруга: 14,8 В
- Конфігурація: 4S1P
- Багатопелюстковий: Немає
- Токоотдача: 80 C
- Струм заряду: 5 C
- Корпус: М'який
- Конектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 110x35x34 мм
- Вага: 258 г
- Акумулятор — 1 шт.
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 258 г |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722767759639 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Матеріал | Li-Pol |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип призначення | Lb Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy G2.0 Li-Pol 2200 мА·год 14.8 В 4S T-Plug 80C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴

